DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY

zi

zi14 kwietnia o godz. 17.00 zapraszamy na DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY. Już tradycją stało się, że w drugim semestrze organizujemy prezentację naszej szkoły dla przyszłych uczniów klas pierwszych i ich rodziców.Nasi goście będą mieli okazję zobaczyć część artystyczną w wykonaniu uczniów klas I – III, prezentację multimedialną obejmującą ofertę edukacyjną szkoły oraz wystawę twórczości naszych wychowanków. Po części wstępnej, rodzice oraz uczniowie, którzy myślą o nauce w naszej szkole, będą mogli zobaczyć miejsca, w których się uczymy, sale świetlicy szkolnej, stołówkę, bibliotekę szkolną oraz inne pomieszczenia, w których pracujemy na co dzień. Oprócz tego proponujemy rozmowy z nauczycielami, obecnymi uczniami oraz dyrekcją. Szczegółowy harmonogram Dnia Otwartego Szkoły został umieszczony w załączonym dokumencie. Kliknij tutaj

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Skip to content
%d bloggers like this: