KONKURS PIOSENKI ANGIELSKIEJ „SING STAR”

28 marca 2014 r. już poraz czwarty odbył się  gminny konkurs piosenki angielskiej Sing Star, którego organizatorem jest nasza szkoła oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej Nr 14. W tym roku aż dwanastu wykonawców z 9 różnych szkół walczyło o pierwsze miejsce. Jury miało naprawdę twardy orzech do zgryzienia. Ostatecznie pierwsze miejsce egzekwo zajęły Laura Andrzejewska z SP 5 oraz Karolina Ziemlicka z SP 14. Jury przyznało również egzekwo 4 drugie miejsca dla Aleksandry Smużniak i Aleksandry Bielaś z SP 12, Alainy Eager z SP 12, Emilii Turbak z Zespołu Szkół Sportowych oraz Martynie Świerszcz i Julii Pacura z SP 5. Trzecie miejsce zajęli reprezentanci Szkoły Integracyjnej Szymon Buras i Agata Drozd oraz Wiktoria Piosik i Wiktoria Szymańska z SP 14. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy za rok.

Zapraszamy do galerii

Skip to content
%d bloggers like this: