SPOTKANIE Z POEZJĄ

20 marca 2014 pod hasłem „Spotkanie z poezją” odbył się w naszej szkole konkurs recytatorski, w którym wzięli udział uczniowie klas IV-VI. Uczestnicy konkursu prezentowali  utwór liryczny lub fragment prozy. Jury  oceniało interpretację utworu, dobór tekstu, dykcję, intonację i ogólny wyraz artystyczny. Nagrody otrzymali: Karolina Ziemlicka z klasy 4 c, Anna Miller z klasy 4 a, Maja Fiebig z klasy 4 b, Jakub Kozłowski z klasy 5a oraz Maciej Rapa z klasy 6 d. Wymienieni uczniowie będą reprezentowali naszą szkołę w eliminacjach powiatowych w MDK w Lubinie. Ponadto jury przyznało wyróżnienia następującym uczniom: Hannie Napiorkowskiej z kl. 4a, Kacprowi Zyber z kl. 4a, Jakubowi Boreckiemu z kl. 4b, Aleksandrze Jędrkowiak z 4b, Mai Kolodziejczyk z kl. 4c, Ines Mielcarek z kl. 4c, Maciejowi Zych z kl. 5a, Sandrze Polniak z kl. 6 c. Gratulujemy  i życzymy dalszych sukcesów!

Skip to content
%d bloggers like this: