CZYSTE RĘCE

W ramach programu Akademii Czystych Rąk CAREX w naszej szkole przeprowadzony został cykl zajęć edukacyjnych dla pierwszoklasistów z zakresu prawidłowej higieny rąk oraz jej wpływu na życie i zdrowie człowieka. W celu uatrakcyjnienia zajęć, prowadzące spotkania Pani Karolina Tokarek oraz Pani Małgorzata Maciszonek zaoferowały dzieciom nie tylko interesujące tematy, materiały edukacyjne, ale także atrakcyjne gry i zabawy, dzięki którym definicja higieny rąk stała się dla dzieci ciekawa i przystępna. Po przeprowadzonych zajęciach pierwszoklasiści, a także ich wychowawcy, otrzymali dyplomy uczestnictwa w programie Akademii Czystych Rąk „Zdrowy uczeń, to wzorowy uczeń”, plakaty z instrukcją prawidłowej higieny rak oraz zestaw mydeł antybakteryjnych CAREX. Zaglądnij do galerii.

Skip to content
%d bloggers like this: