KONKURS WIEDZY O LUBINIE

109px-pol_lubin_coa.svg

109px-pol_lubin_coa.svg13 lutego 2014r. odbył się konkurs dla klas IV: „Lubin – moje miasto”, przygotowany przez nauczycielkę historii Donatę Wisłocką i Małgorzatę Maślankę, nauczyciela bibliotekarza. Wzięło w nim udział 13 uczniów. Uczestnicy rozwiązywali krzyżówkę z nazwiskami znanych lublinian, odczytywali tajny szyfr do lubińskich zabytków, wykazywali się znajomością legend, opisywali herb miasta, uzupełniali kalendarium datami i związanymi z nimi wydarzeniami. Pierwsze miejsce zajęła drużyna z klasy IVa – druga grupa w składzie: Klaudia Hryniuk i Maciej Przygoda. Drugie miejsce drużyna z kl. IV d – 1 grupa w składzie: Milena Hübscher i Vanessa Lier. Trzecie miejsce – 2 grupa z kl. IV d: Zuzanna Kałużny i Weronika Krupińska. Gratulujemy!

Skip to content
%d bloggers like this: