KONKURS O NASZYM PATRONIE

23.01.2014 r. odbył się III Szkolny Konkurs Wiedzy o generale Stanisławie Maczku dla uczniów klas VI. Wzięło w nim udział 15 uczniów z klas VI. Uczestników oceniało jury w składzie: p. Donata Wisłocka, p. Małgorzata Maślanka.

Celem konkursu było wykazanie się znajomością biografii patrona szkoły. Uczestnicy odpowiadali na pytania związane z życiem i działalnością wojskową generała Maczka. Najwięcej poprawnych odpowiedzi udzielił Paweł Zawis z klasy VI d, drugie miejsce zajął Maciej Rapa z VI d.

30.01.2014 r. wiedzą o patronie szkoły wykazali się uczniowie klas IV i V. Do konkursu przystąpiło 13 uczestników. Pierwsze miejsce zajął uczeń kl. IV a Maciej Przygoda, a drugie Aleksandra Serafin z kl. V d. Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, życzymy dalszego rozwijania zainteresowań historycznych związanych z biografią naszego patrona, generała Stanisława Maczka.

Skip to content
%d bloggers like this: