DZIEŃ BABCI I DZIADKA W I E

4 lutego w klasie I e została zorganizowana uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Uczniowie od samego rana z niecierpliwością czekali na swoich gości. Licznie przybyłe Babcie i Dziadkowie mieli okazję podziwiać swoje pociechy w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym. Dzieci bardzo przeżywały występ. Pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki, składały życzenia i tańczyły. W przepięknej scenografii oraz niepowtarzalnej atmosferze, dzieci wspaniale odegrały swoje role. Niejednej babci i dziadkowi, łezka zakręciła się w oku. Mali aktorzy, w uroczych strojach, prezentowali się doskonale. To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami. Na zakończenie części artystycznej dzieci wręczyły gościom laurki wykonane własnoręcznie, a następnie zaprosiły swoich gości na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Skip to content
%d bloggers like this: