ZDROWY MEDICUSEK DLA SP 14

Miło nam poinformować, że uczniowie klasy II c znaleźli się w gronie zwycięzców konkursu „Zdrowy Medicusek” organizowanego przez CDT Medicus w Lubinie. Spośród wszystkich nadesłanych prac komisja wyłoniła 3 zwycięskie klasy, które otrzymały nagrodę specjalną w postaci zwiedzania CDT Medicus. Podczas wycieczki nasi uczniowie zapoznają się m.in. z pracą lekarzy i wnętrzem karetki  Dodatkowymi atrakcjami będzie pokaz akcji reanimacyjnej oraz profesjonalne i bezstresowe badanie wad postawy. Pragnąc podziękować wszystkim autorom prac, organizatorzy przekazali wychowawcom specjalny upominek – wesołą przypinkę CDT Medicus, która przypominać będzie dzieciom, że warto dbać o swoje zdrowie i nie należy bać się lekarzy. Zwycięskie prace można podziwiać w placówce CDT Medicus w Lubinie przy ul. Leśnej do 10 marca 2014r. Gratulujemy!

Skip to content
%d bloggers like this: