MIKOŁAJ W ŚWIETLICY

6 grudnia 2013 r. do dzieci z grupy świetlicowej III (klasa Id, Ie)  zagościł, długo oczekiwany przez wszystkie dzieci,  Święty Mikołaj. Podczas wizyty naszego wspaniałego gościa dzieci nie tylko zostały obdarzone słodkościami, ale także wysłuchały ciekawych informacji, które osobiście przekazał im Mikołaj.

Uczniowie poznali między innymi: historię mówiącą o tym jak to się stało, że Mikołaj stał się jedną z najważniejszych osób w życiu każdego dziecka; dowiedzieli się także jak przebiega życie w krainie Mikołaja – Laponii oraz jak wygląda .pracownia i poczta, w której przechowywane są listy dzieci z całego świata do Świętego Mikołaja. Każda przekazywana przez naszego gościa wiadomość wzbogacana była prezentacją. Na koniec spotkania wszystkie dzieci otrzymały wizytówki z adresem Mikołaja, na który za rok będą mogły wysyłać listy z życzeniami.

Skip to content
%d bloggers like this: