KOLOROWY SPORT W LUBINIE

W grudniu w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny dla klas I-III pod hasłem „Sport w Lubinie” organizowany przez panią P. Sołonynkę. Zainteresowanie wśród dzieci było bardzo duże – na konkurs przygotowano ponad 50 prac. Spośród wszystkich komisja nagrodziła oraz wyróżniła prace uczniów:
Klasy I-Nagrody: Małgosia Piasecka Ic, Tobiasz Sołonynka Ic, wyróżnienie: Alicja Postrożny Ic.
Klasy IINagrody: Dominika Gruszecka IIc, Julia Krajewska IIc, Martyna Łukasiewicz IIc, wyróżnienia: Zuzia Horyńska IIc, Gosia Sorotiuk IIc, Mikołaj Szmagaj IIc.
Klasy IIINagrody: Ada Urbańska IIIb, Weronika Gałka IIIb, Weronika ziemiańska IIIb, Kamil Dzwonek IIIe, wyróżnienia: Tomek Rafałowicz IIIa,Maciej Robij IIIe, Norbert Juszczak IIIa, Weronika Mikołajczyk IIIb, Nikola Słowińska IIIe, Joanna Banach IIIc. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Skip to content
%d bloggers like this: