SZLACHETNA PACZKA

SZLACHETNA PACZKA ma już trzynaście lat. Po raz pierwszy została zorganizowana w Krakowie w 2000 roku. Dzisiaj projekt SZLACHETNEJ PACZKI ma charakter ogólnopolski i łączy działania setek tysięcy osób. W tym roku po raz pierwszy zorganizowana była na terenie Lubina.

SZLACHETNA PACZKA to projekt, który w przemyślany sposób łączy tysiące osób: wolontariuszy, rodziny w potrzebie, darczyńców i dobroczyńców.

7-8 grudnia odbył się finał Szlachetnej Paczki. W naszej szkole mieścił się magazyn rejonu lubińskiego, do którego Darczyńcy przywozili przygotowane paczki, a Wolontariusze rozwozili je do rodzin, którymi się opiekowali.

Nasza szkoła również była Darczyńcą dla dwóch rodzin. Chcielibyśmy w ich imieniu podziękować tym wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie dla nich paczek. Padło wiele miłych i ciepłych słów, było wiele wzruszeń i łez.

DZIĘKUJEMY!

Skip to content
%d bloggers like this: