WSZYSCY JESTEŚMY ANIOŁAMI

3 grudnia 2013 roku uczniowie z grupy świetlicowej z klasy Id oraz Ie w roli reprezentantów naszej szkoły uczestniczyli w obchodach Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych, które pod hasłem „ Każdy ma swojego Anioła” po raz piąty zorganizowane zostały przez Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Szklarach Górnych oraz stowarzyszenie Pro Humanitatis.

Przedstawiciele naszej szkoły uczestnicząc w marszu przez miasto zaprezentowali własnoręcznie stworzonego ANIOŁA, który później w imieniu Szkoły Podstawowej Nr 14 podarowany został organizatorom jako symbol naszego wsparcia dla osób niepełnosprawnych.

Uczniowie mieli także możliwość uczestniczenia w towarzyszącym uroczystości atrakcjom, jak między innymi w pokazie tanecznym z wykorzystaniem ognia przygotowanym przez Grupę Rekonstrukcji Historycznej Księstwa Legnickiego z Zamku Grodziec oraz  pokazach grupy tanecznej Fuego.

Skip to content
%d bloggers like this: