MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ

3 grudnia 2013r. Szkoła Podstawowa nr 14 w Lubinie wraz ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Szkoły była organizatorem Mikołajkowego Turnieju Piłki Ręcznej dla klas czwartych. W rywalizacji wzięły udział

drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Legnicy, Szkoły Podstawowej nr 4 w Chojnowie, Szkoły Podstawowej nr 7 w Lubinie oraz dwa zespoły z naszej szkoły.

Mecze młodych zawodników i zawodniczek sędziowały reprezentantki klubu MKS Zagłębie Lubin – Paulina Tkacz oraz Kinga Lalewicz, a ich zmagania dopingowali licznie przybyli kibice, którzy nie mogli narzekać na brak emocji. Zawodników cechowała zdumiewająca wola walki oraz wielkie zaangażowanie, dzięki czemu rozgrywane mecze były bardzo zacięte i trzymały wszystkich w napięciu do ostatniej sekundy.

Po rozegraniu wszystkich meczów I miejsce zajęła pierwsza drużyna Szkoły Podstawowej nr 14, która nie przegrała żadnego pojedynku. II miejsce przypadło Szkole Podstawowej nr 7 w Lubinie. III miejsce wywalczył drugi zespół Szkoły Podstawowej nr 14. Poza medalowymi miejscami znalazły się drużyny z Legnicy oraz Chojnowa.

Organizatorzy przygotowali dla najlepszych zawodników i zawodniczek wszystkich drużyn dyplomy oraz pamiątkowe statuetki. Najskuteczniejsi strzelcy poszczególnych zespołów otrzymali drobne upominki. Na zakończenie wręczono wszystkim zespołom wielkie paczki wypełnione słodyczami.

Dziękujemy naszym sponsorom – MKS Zagłębie Lubin, MPWiK w Lubinie oraz MPO w Lubinie za okazane wsparcie finansowe.

Oficjalne wyniki:

I miejsce SP 14 Lubin (I zespół)

II miejsce SP 7 Lubin

III miejsce SP 14 (II zespół)

IV miejsce SP 9 Legnica

V miejsce (SP 4 Chojnów)

Najlepsi zawodnicy i zawodniczki drużyn:

Kacper Jakubowski – SP 14 Lubin I

Zuzanna Kałużny – SP 14 Lubin I

Emilia Niemczyk – SP 7 Lubin

Mateusz Augustyn – SP 7 Lubin

Oliwia Bielecka – SP 14 Lubin II

Dominik Czapski – SP 14 Lubin II

Emilia Naruszewicz – SP 9 Legnica

Filip Kruszelnicki – SP 9 Legnica

Anita Wróblewska – SP 4 Chojnów

Kamil Krynicki – SP 4 Chojnów

Najwięcej bramek w całym turnieju zdobył reprezentant naszej szkoły – Kacper Jakubowski, który w trakcie 4 meczów pokonał bramkarzy innych drużyn aż 10 razy.

Gratulujemy naszym zespołom wspaniałej gry i sportowej postawy.

Skip to content
%d bloggers like this: