TERAZ MAJĄ MOC

8 listopada, uczniowie klasy III e zorganizowali zdrowe śniadanie pod hasłem ,,8 listopada – Dzień Śniadanie Daje Moc”. Śniadaniowa drużyna klasy III e przystąpiła do działania. Każde dziecko przyniosło wcześniej ustalone produkty, z których powstały przepyszne kanapki oraz koreczki owocowe i warzywne.  Rodzice uczniów przygotowali wyśmienite soki oraz koktajle. Po przygotowaniach nastąpiła konsumpcja, ale niektórzy uczniowie próbowali ,,podjadać” już podczas przygotowań, gdyż ciężko się oprzeć pysznościom znajdującym się na tak zachęcającym stole. Po spożyciu pysznego śniadania, postanowiliśmy na przerwie międzylekcyjnej poczęstować kanapkami oraz koreczkami uczniów naszej szkoły i zachęcić ich do spożywania zdrowego śniadania. Nie zdążyliśmy uchwycić poczęstunku na przerwie na zdjęciach ponieważ jak widać kanapki rozeszły się niczym ,,świeże bułeczki”.

Skip to content
%d bloggers like this: