POMÓŻ – ODDAJ KSIĄŻKĘ

W naszej szkole organizujemy zbiórkę książek w ramach ogólnopolskiej akcji „Zaczytani”. Zebrane książki trafią do potrzebujących placówek (oddziały dziecięce, placówki terapeutyczno – wychowawcze, świetlice środowiskowe, hospicja etc.). Ważnym elementem akcji jest fakt, że dzieci mogą zabrać wybraną książeczkę do domu, a to pomoże zaszczepić w nich pasję do czytania i pobudzi wyobraźnię. Dzieci będą mogły choć na chwilę zapomnieć o chorobie, przenieść się w świat bajek i marzeń.
Dołącz do nas! Oddaj książkę!
Książki możesz zostawić:
w sali nr. 3 p. Natalia Ratajczak – klasy: II a, II b, II d, III c
w sali nr. 101 p. Anita Nędzewicz – klasy: I a, I c, II c, III b
w sali nr. 109 p. Alina Skiba, nr 110 p. Elżbieta Czul i nr 129 p. Kamila Kuchciak- klasy: I b, I d, I e, II e, III a, III d, III d.
Klasy IV – VI mogą przynieść książki do biblioteki szkolnej.
Skip to content
%d bloggers like this: