JESIENNE FOTOGRAFIE

Uczniowie z klas II i III, do których skierowany był konkurs fotograficzny „Co nam jesień w darze niesie”, z wielkim zaangażowaniem poszukiwali najpiękniejszych zjawisk w przyrodzie jesiennej. Efekty prac są imponujące, można je podziwiać w holu głównym szkoły. Na konkurs wpłynęło ponad 80 zdjęć. Dzieci fotografowały urokliwe krajobrazy jesienne najbliższej okolicy, ale również charakterystyczne dla tej pory roku dary natury. Celem konkursu było rozbudzenie ciekawości urodą Małej Ojczyzny, ale również rozwijanie nowych pasji i zainteresowań uczniów.

I miejsce wśród uczestników klas drugich zdobyła uczennica IIa Nikola Piechurska, II miejsce przyznano równorzędnie Samuelowi Pelc z IId oraz Maciejowi Chmielewskiemu z IIb. Wśród klas trzecich główną nagrodę zdobyła Patrycja Kuta z III c, natomiast II miejsce zajęli Marcel Wechta z IIId i Jan Kumpicki z IIIe. Przyznano również nagrodę Grand Prix dla Hanny Serafin z klasy IIIe. Podczas uroczystego otwarcia wystawy zwycięzcom wręczono dyplomy i nagrody, a liczni goście wernisażu, częstowali się słodyczami. Wystawę będzie można jeszcze obejrzeć do 3 grudnia.

Skip to content
%d bloggers like this: