PROSTO Z RADIA

25. 09. 2013 roku z inicjatywy Pani Małgorzaty Maciszonek oraz Pani Karoliny Tokarek zorganizowane zostało spotkanie z ciekawymi osobami dla klas I. Dzięki uprzejmości Pani Jolanty oraz Pana Tomka – dziennikarzy RADIA ELKA, dzieci miały możliwość poznania tajemnic związanych z wykonywanym przez naszych gości zawodem. W czasie trwania spotkania dzieci z zaangażowaniem wsłuchiwały się w ciekawostki opowiadane przez dziennikarzy. Poznały miedzy innymi atrakcje jak i trudności jakie niesie ze sobą zawód dziennikarza, sposoby w jakie powstają spoty reklamowe emitowane podczas audycji radiowej oraz sprzęt wykorzystywany przez dziennikarzy podczas przeprowadzanych wywiadów. Jedną z głównych atrakcji spotkania z naszymi gośćmi była również możliwość nagrania spotu reklamowego przez uczniów, który zgodnie z obietnicą Pani Jolanty i Pana Tomka pojawi się na antenie.

Skip to content
%d bloggers like this: