BEZPIECZNI RAZEM

29 maja 2013r. w Szkole Podstawowej Nr 10 odbyła się VII edycja konkursu „Bezpieczni Razem” zorganizowana przez Staż Miejską w Lubinie. Szkoły reprezentowane były przez trzyosobowe drużyny z klas IV, V i VI. Uczestnicy rozwiązywali test teoretyczny, w którym musieli wykazać się wiedzą o bezpieczeństwie, pokonywali rowerowy tor przeszkód, udzielali pierwszej pomocy, brali udział w konkurencji pożarniczej i sprawnościowej. 
Naszą szkołę reprezentowali: w kategorii klas IV – Jakub Kozłowski, Krzysztof Pańczyszyn (oboje z 4a) oraz Wojciech Sołtysiak (4b), w kategorii klas V – Cezary Stawski, Bartłomiej Sudoł (5a) i Maciej Rapa (5d), natomiast najstarszą grupę stanowili – Mateusz Czapski (6b), Jakub Osuch i Krzysztof Osuch (6c). 
Wszyscy nasi reprezentanci spisali się znakomicie, czwartoklasiści nie mieli sobie równych i zajęli I miejsce, uczniowie klas V miejce III, natomiast szóstoklasiści uplasowali się na II miejscu. Gratulujemy!!!

Skip to content
%d bloggers like this: