KOLEJNE MEDALE

W poniedziałek, 21 maja, na stadionie lekkoatletycznym w Lubinie odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Strefy Legnickiej w Lekkiej Atletyce. Nasi reprezentanci zdobyli kolejne medale do swoich kolekcji. W biegu na 300 m. Anna Dubińska zajęła 3 miejsce, Weronika Hipner w skoku w dal uplasowała się na miejscu 2 , Angela Winkowska zajęła również 2 lokatę w rzucie piłeczką palantową, natomiast dziewczęta, które startowały w sztafecie szwedzkiej – Weronika Hipner, Wiktoria Kocińska, Katarzyna Walacik, Angela Winkowska – kolejno na 100, 200, 300 i 400m uzyskały 3 czas mistrzostw i odebrały brązowy medal. W kategorii chłopców Szymon Pedryc w rzucie piłeczką palantową nie miał sobie równych i stanął na najwyższym stopniu podium. W zawodach znakomicie spisali się pozostali nasi uczniowie. Katarzyna Walacik w biegu na 300m zajęła 6 miejsce, sztafeta dziewcząt 4x100m w składzie: Klaudia Piróg, Patrycja Kaźmierczak, Kinga Stanisławczyk i Anna Dubińska ukończyły rywalizację na 5 miejscu, a Panajoti Lolis z klasy 6a w skoku w dal zajął 5 miejsce.
Wszyscy zawodnicy, którzy uplasowali się na miejscach od 1 do 6 oraz sztafeta szwedzka awansowali do Finału Dolnośląskiego Igrzysk Lekkoatletycznych, które odbędą się w 25 maja we Wrocławiu. Gratulujemy i życzymy zdobycia kolejnych medali.

Skip to content
%d bloggers like this: