PIĘKNIE NAMALOWALI SŁOWA

Zakończył się XI Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Nasze piękne polskie słowa”. Celem konkursu było zwrócenie uwagi na piękno języka polskiego, wzbogacenie zasobu słownictwa i rozbudzenie twórczości plastycznej uczniów. Naszą szkołę reprezentowały prace uczniów w dwóch kategoriach wiekowych.
Klasy I – III ( Emilia Sołtysiak, Maciej Rabij, Martyna Stec, Agata Słota, Kaja Jężak, Amelia Skrzypczyk)
Klasy IV – VI (Kinga Jaworska, Aurelia Humecka, Zuzanna Stefańska, Kornelia Frankowska, Zofia Ryżewska, Gabrysia Malec). Ogółem na konkurs nadesłano aż 3191 ilustracji! Uznanie jury konkursu zyskała praca Zosi Ryżewskiej, której przyznano III miejsce. GRATULUJEMY!!! Prace naszych uczniów można oglądać na stronie www.komlogo.pl

Skip to content
%d bloggers like this: