TURNIEJ SŁOWA LITERATURY PATRIOTYCZNEJ I RELIGIJNEJ

22 marca 2013r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Lubinie odbył się powiatowy etap dolnośląskiego konkursu „Turnieju Słowa Literatury Patriotycznej i Religijnej”. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy VIa: Laura Chodacka i Szymon Ciszewski – w kategorii „recytacja”, Marcin Czerniawski – w kategorii krasomówczej, Dorota Szydłowska i Klara Zimna w „poezji śpiewanej”. Nagrody otrzymali: Laura Chodacka, Marcin Czerniawski i Dorota Szydłowska. Natomiast Szymon Ciszewski i Klara Zimna zostali wyróżnieni. 
Wszyscy uczestnicy reprezentowali powiat lubiński w etapie dolnośląskim we Wrocławiu 10.04.2013r. Wszyscy też zajęli czołowe miejsca: Marcin, Dorota i Klara 1. miejsce w swoich kategoriach, a Laura i Szymon 2. lokatę w recytacji. Gratulujemy!!!

Skip to content
%d bloggers like this: