KOLEJNY KONKURS I KOLEJNY SUKCES

15 marca 2013r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Lubinie miały miejsce eliminacje powiatowe XIII Regionalnego Konkursu Recytatorskiego oraz XVIII Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego dla uczniów szkół podstawowych „PEGAZIK”. Naszą szkołę reprezentowali: Jakub Kozłowski z klasy IVa, Ania Kafel z VIa, Klara Zimna z VIa, Marcelina Hajduga z VIe oraz Julia Chlipała z IVb. Nagrodę w kategorii poezja śpiewana otrzymała Klara Zimna, natomiast Kuba Kozłowski odebrał nagrodę w kategorii „recytacja”. W tej samej kategorii wyróżniona została Ania Kafel.
Kuba i Klara zakwalifikowali się do eliminacji rejonowych XIII Regionalnego Konkursu Recytatorskiego, które odbędą się 21 maja w Kątach Wrocławskich.
Dodatkowo Kuba awansował do finału wojewódzkiego XVIII Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego dla uczniów szkół podstawowych „PEGAZIK”, który odbędzie 7 maja w Kłodzku.
Gratulujemy naszym uczniom i życzymy dalszych sukcesów!

Skip to content
%d bloggers like this: