III GMINNY KONKURS PIOSENKI ANGIELSKIEJ

pict0517

pict051712 kwietnia już po raz trzeci odbył się w naszej szole Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej SING STAR. Swoją obecnością zaszczyciło nas 7 szkół, które reprezentowało łącznie 18 wokalistów. Wszyscy uczestnicy wykazali się wspaniałymi zdolnościami wokalnymi. Po burzliwych obradach przyznano 3 nagrody i 2 wyróżnienia, które wraz z atrakcyjnymi nagrodami przekazano na ręce najlepszych uczestników. Miło nam poinformować, że I miejsce piosenką „I knew you were trouble” wyśpiewała nasza uczennica Dorota Szydłowska. II miejsce przypadło Michałowi Kubickiemu ze Szkoły Podstawowej nr 9 oraz Eager Alainie ze Szkoły Podstawowej nr 12. Wyróżnienia wręczono duetom: Dominice Trznadel i Ani Mazurkiewicz ze Szkoły Podstawowej w Tymowej oraz Oli Chmielowiec i Monice Kotwas ze Szkoły Podstawowej nr 7. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zapraszamy na kolejne edycje naszego konkursu.

Skip to content
%d bloggers like this: