FESTIWAL PIOSENKI

piosenkarka

piosenkarka14 marca 2013r. w odbył się Szkolny Festiwal Piosenki dla klas I – III. Uczniowie śpiewali utwory o różnorodnej tematyce, wykazali się przy tym dużym talentem i umiejętnościami wokalnymi. Jury po długich obradach postanowiło przyznać 3 nagrody główne, 5 nagród oraz 8 wyróżnień.
Nagrody główne otrzymali: Julia Kunat z klasy IIIa, Karolina Ziemlicka z IIIc, Barbara Mikoda z IId. Nagrody zdobyli: duet Magdalena Pępkowska i Jakub Stachów z IIIa, Wiktoria Krakowiak z IIIb, Aleksandra Siadul z IIId, Julia Żelichowska z Ib oraz Alicja Trzczak z IIa. Wyróżnienia przyznano Weronice Krupińskiej z IIId, Kai Jężak z Ia, Amelii Bodakowskiej z Ic, Wiktorii Reinert z Id, Małgorzacie Sorotiuk z Ie, Nikoli Musiał z Ie, Adriannie Urbańskiej z IIb a także Joannie Banach z IIc. Gratulujemy!!!

Skip to content
%d bloggers like this: