PODZIELILI SIĘ SWOJĄ WYOBRAŹNIĄ

bajka_obrazek

bajka_obrazek22 lutego 2013r. odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie Międzyszkolnego Konkursu Pisania Bajek pt. “Podziel się swoją wyobraźnią”.
Organizatorem była nasza szkoła oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej Nr 14 w Lubinie. Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Wzięło w nim udział 45 uczniów z lubińskich szkół podstawowych.
Wszystkie nadesłane bajki zachwyciły jury. Wytypowanie najciekawszych opowiadań okazało się trudnym zadaniem. Ostatecznie nagrodzonych i wyróżnionych zostało 11 bajek, których autorami są:

I miejsce – Leon Paulus – Szkoła Podstawowa Nr 14

II miejsce – Wiktoria Marszałek – Szkoła Podstawowa Nr 9

III miejsce – Oliwia Rawska – Szkoła Podstawowa Nr 14

Wyróżnieni:

Kuba Poźniak – Szkoła Podstawowa Nr 14

Natalia Buras – Zespół Szkół Integracyjnych

Jakub Berlan – Zespół Szkół Integracyjnych

Noemi Żerelik – Szkoła Podstawowa Nr 9
Alicja Wróbel – Szkoła Podstawowa Nr 14

Angelika Królak – Szkoła Podstawowa Nr 14

Hania Napiórkowska – Szkoła Podstawowa Nr 14

Hanna Serafin – Szkoła Podstawowa Nr 14

Zaproszonym gościom zaprezentowano krótką część artystyczną, w której uczniowie klasy IId, IIIb, IIIc przedstawili teatrzyk pt. „Kolorowy pociąg baśni”.
Nagrodzeni i wyróżnieni młodzi autorzy, otrzymali dyplomy, albumy fotograficzne lub książki, a także notesy i zakładki opatrzone rysunkiem z hasłem konkursu. Oprócz tego przygotowano dla nich tomik składający się z wyróżnionych bajek.
Dziękujemy naszym sponsorom:
firmie Foto Studio “Wechta”, która przekazała albumy fotograficzne, Radzie Rodziców przy Szkole Podstawowej Nr 14, która ufundowała pozostałe nagrody.
Wszystkim uczestnikom
dziękujemy za udział w naszym konkursie i gratulujemy wspaniałej wyobraźni.
Zapraszamy do lektury wyróżnionych bajek w zakładce: Nasze prace