NAJLEPSI W POWIECIE

mistrzostwa_powiatupr_dz_12_13 37

mistrzostwa_powiatupr_dz_12_13 37Ostatni tydzień przed feriami zimowymi był dla naszych sportowców bardzo udany. We wtorek, 22 stycznia, oraz w czwartek, 24 stycznia, odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej odpowiednio w kategorii chłopców i dziewcząt. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy VI c wspomagani przez młodszych kolegów i koleżanki z klasy Vc. Dziewczęta w swoich meczach stwarzały sobie dość dużą przewagę bramkową, która pozwalała im na spokojne prowadzenie gry i ostateczne zwycięstwo. Natomiast dryżyna chłopców stoczyła zacięte mecze ze Szkołą Podstawową nr 7 w Lubinie i Szkołą Podstawową nr 10 w Lubinie. Dobra skuteczność oraz gra do ostatniego gwizdka zapewniły naszemu zespołowi I miejsce na Mistrzostwach. Obie grupy reprezentować będą nasz powiat na Mistrzostwach Podstrefy Legnickiej w Piłce Ręcznej. Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach!

Skip to content
%d bloggers like this: