„TRADYCJĄ DYKTOWANE”

aniolek

aniolekMiło nam poinformować, że 5 uczniów z naszej świetlity zostało laureatami XV Dolnośląskiego Konkursu Plastycznego „Tradycją Dyktowane” organizowanego przez Polkowickie Centrum Animacji. W kategorii „Kartka świąteczna – tradycyjna” główną nagrodę zdobyła Tosia Biały z klasy II c. W tej samej kategorii Ada Urbańska (II b) oraz Igor Terlecki – Semkowicz otrzymali wyróżnienie. Za swoją ozdobę świąteczną Kasia Słabicka (II c) uhonorowana została wyróżnieniem. W kategorii „Anioł Bożonarodzeniowy” jury postanowiło wyróżnić pracę Dominika Mazija (II c).
Zapraszamy na wystawę pokonkursową, która prezentowana będzie od 28 stycznia 2013r. w Galerii „Na Piętrze” Ośrodka Kultury w Polkowicach.
Gratulujemy naszym uczniom i życzymy dalszych sukcesów. Prace wykonane zostały pod kierunkiem wychowawcy, pani Małgorzaty Korczak.

Skip to content
%d bloggers like this: