BRĄZOWE MEDALISTKI

pilka_reczna

pilka_recznaW dniach 18 – 20 stycznia podczas Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Ręcznej w Buku (woj. wielkopolskie) nasze szczypiornistki, występując równocześnie w barwach Zagłębia Lubin, znakomicie zaprezentowały swoje umiejętności zajmując III miejsce. W turnieju udział wzięło 7 drużyn, które reprezentowały województwa: dolnośląskie, opolskie, lubelskie, wielkopolskie oraz zachodniopomorskie. Najwięcej bramek dla naszej drużyny zdobyła Angela Winkowska, która pokonała bramkarki aż 29 razy. Wiktoria Kocińska może pochwalić się 24. celnymi rzutami. Na wyróznienie zasługują wszystkie nasze zawodniczki, a szczególnie Patrycja Kaźmierczak (bramkarka), która przez organizatorów została wytypowana do najlepszej „Siódemki” turnieju oraz Kinga Stanisławczyk, która otrzymała miano najlepszej zawodniczki drużyny.
Skład naszej reprezentacji: Patrycja Kaźmierczak (bramkarka), Anna Dubińska, Kinga Stanisławczyk, Wiktoria Kocińska, Alina Śliwowska, Karolina Sławińska, Weronika Domska, Weronika Krawczak, Angela Winkowska (6c) oraz Dominika Tatarynowicz (5c). Do sukcesu przyłączyły się również zawodniczki ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Lubinie, które wspomagały nasze dziewczęta podczas rywalizacji: Sylwia Lorek (bramkarka), Olga Lewandowska oraz Julia Hyszko.
Serdecznie gratulujemy dziewczętom i życzymy im dalszych sukcesów!

Skip to content
%d bloggers like this: