PRÓBNY SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY

sprawdzian

sprawdzianOgólnopolski Próbny Sprawdzian Szóstoklasisty już za nami! 10 stycznia 2013 roku uczniowie klas szóstych zmagali się z zadaniami opracowanymi przez firmę Operon. O godz. 9.00 komisja rozdała arkusze i przez kolejne 60 minut uczniowie rozwiązywali 20 zadań zamkniętych i 6 otwartych (w tym jedno wypracowanie). Sprawdzian ocenia umiejętności uczniów w zakresie pięciu obszarów: czytania, pisania, rozumowania, korzystania z informacji oraz wykorzystywania wiedzy w praktyce. Wyniki uczniów i porównanie klas z naszej szkoły poznamy  jeszcze przed feriami, natomiast ogólnopolski raport, z którego dowiemy się, na którym miejscu w Polsce i województwie znajduje się nasza szkoła, zostanie zaprezentowany na początku marca. 
Jeśli ciekawi Was, jakie zadania musieli rozwiązać szóstoklasiści, zaglądnijcie na stronę www.operon.pl

Skip to content
%d bloggers like this: