LIMESOWY KONKURS MATEMATYCZNY

4 grudnia 2012r odbył się szkolny etap Limesowego Konkursu Matematycznego. W zmaganiach wzięło udział 51 uczniów z klas IV-VI. Do rozwiązania mieli pięć zadań otwartych, o podwyższonym stopniu trudności.
Zwyciężczynią etapu szkolnego okazała się Magdalena Wiciak z klasy 6b, która uzyskała maksymalną liczbę punktów. Drugie miejsce zajął Dawid Franzosso z klasy 6e, natomiast trzecie Bartek Kasprzyk z 5c. Na wyróżnienie zasłużył też Filip Droździak, czwartoklasista, który poradził sobie aż z trzema zadaniami.
Z dumą informujemy, że trzynaścioro uczniów z naszej szkoły znalazło się w gronie 33 osób zakwalifikowanych do etapu powiatowego. Są to: Magdalena Wiciak z 6b, Dawid Franzoso z 6e, Bartłomiej Kasprzyk z 5c, Filip Droździak z 4a, Maria Kowalczyk z 6e, Arkadiusz Banach z 6e, Julia Peplińska z 6d, Weronika Domska z 6c, Artur Wołoszczak z 6a, Klara Zimna z 6a, Aleksandra Merena z 5a, Krzysztof Urbanik z 6c oraz Nicola Gruszecka z 6c.
Etap powiatowy odbędzie się 14 lutego 2013 o godzinie 11:00, w Salezjańskim Gimnazjum w Lubinie. Laureatom gratulujemy i życzymy sukcesu!

Skip to content
%d bloggers like this: