ŚWIĄTECZNE KONKURSY

szopka

szopkaMiesiąc grudzień kojarzy się wszystkim ze Świętami Bożego Narodzenia. W tym czasie nasza szkoła uczestniczy w wielu konkursach związanych z ich tradycjami. 
Podczas Rejonowego Przeglądu Kolęd „Wśród nocnej ciszy”, który odbył się w MCK w Legnicy (15.12.2012r.), nasza uczennica Alicja Trzczak z klasy 2a otrzymała wyróżnienie.
Również wyróżnienie, jednak tym razem w rejonowym konkursie plastycznym  „Anioł i tradycje Świąt Bożego Narodzenia” organizowanym także w MCK w Legnicy, wymalowała Margareta Kowalewicz.
Na początku stycznia poznamy wyniki kolejnego konkursu związanego z magicznymi świętami. Po szkolnym etapie, najpiękniejsze „Rodzinne szopki Bożonarodzeniowe” trafiły do organizatora – Gimnazjum Salezjańskiego. Wśród szesnastu uczestników jury postanowiło nagrodzić prace Wojtka Sołtysiaka, Nikoli Tarnowskiej, Kasi Słabickiej, Karoliny Ziemlickiej, Kamili Demcio, Szymona Tatarynowicza oraz Wojtka Tyndyka. Wyróżnienia przyznano Natalii Witwickiej, Jagodzie Czajkowskiej, Piotrkowi Czerwonce, Leonowi Paulusowi, Kai Jężak, Julii Urban, Nikoli Sławińskiej, Darii Racińskiej oraz Julii Mazur.

Skip to content
%d bloggers like this: