SZKOLNE JASEŁKA

jaselka2012 4

jaselka2012 4W naszej szkole zawsze dbamy o zachowanie tradycji. Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia również są berdzo uroczyście celebrowane, uczniowie biorą udział w jasełkach, a w klasach organizowane sa spotkania opłatkowe, śpiewanie kolęd i składanie świątecznych życzeń. Tegoroczne szkolne Jasełka, przygotowane przez nauczycielki katechetki, urzekły wszystkich świątecznym nastrojem i szczerym zaangażowaniem uczniów biorących udział w przedstawieniu. Wielu Rodziców przygotowało również tradydycyjne potrawy wigilijne w klasach, aby dzieci poznały świateczne zwyczaje, miały okazje wspólnie ze szkolnymi przyjaciółmi przeżyć wigilijny nastrój. W klasi I d na wigilijnym stole pojawiły się tradycyjne pierogi z kapustą i grzybami, ryba, barszcz z uszkami oraz świateczne ciasteczka. Przy blasku świec i własnoręcznie wykonanych stroikach świątecznych, wszyscy wspólnie zaśpiewali swoje ulubione kolędy. Wszystkim Rodzicom oraz Uczniom naszej szkoły życzymy pięknych Świąt Bożego Narodzenia orasz szczęśliwego Nowego Roku.

Skip to content
%d bloggers like this: