III TURNIEJ IM. GEN. BRONI S.MACZKA

pict0009

pict0009W piątek, 16 listopada 2012r., nasza szkoła wraz ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Szkoły Podstawowej Nr 14 była organizatorem III Turnieju Piłki Ręcznej im.gen.broni Stanisława Maczka. Do rywalizacji stanęły reprezentacje 5 szkół dolnośląskich. Nasze dziewczęta pokonały w pierwszym meczu zawodów drużynę ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Lubinie.Dwa następne mecze, rozegrane ze Szkołą Podstawową z Kobierzyc i Szkołą Podstawową z Chocianowa, również zakończyły się ich zwycięstwem.   Dopiero w ostatnim spotkaniu, po bardzo zaciętej walce do ostatniego gwizdka, nasze szczypiornistki uległy zespołowi ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Legnicy. 
Najwięcej bramek, a zarazem tytuł najlepszego strzelca turnieju zdobyła zawodniczka z SP Kobierzyce, natomiast Patrycja Kaźmierczak odebrała statuetkę najlepszej bramkarki zawodów. Wyróżnienie najlepszej zawodniczki naszej drużyny otrzymała Wiktoria Kocińska.
Skład naszej reprezentacji: Patrycja Kaźmierczak, Nikola Gruszecka (bramkarki), Anna Dubińska, Kinga Stanisławczyk, Wiktoria Kocińska, Weronika Domska, Klaudia Piróg, Weronika Hipner, Weronika Krawczak, Karolina Sławińska, Alina Śliwowska, Katarzyna Walacik, Angela Winkowska.

WYNIKI TURNIEJU:

I MIEJSCE – Szkoła Podstawowa nr 9 w Legnicy
II MIEJSCE – Szkoła Podstawowa nr 14 w Lubinie
III MIEJSCE – Szkoła Podstawowa w Kobierzycach
IV MIEJSCE –  Szkoła Podstawowa nr 7 w Lubinie
V MIEJSCE – Szkoła Podstawowa w Chocianowie

Gratulujemy dziewczętom i życzymy sukcesów w kolejnych turniejach.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej Nr 14 w Lubinie pragnie podziękować Miejskiemu Przedsiębiorstwu Wodociągów i Kanalizacji w Lubinie za przekazanie funduszy na organizację turnieju.

Skip to content
%d bloggers like this: