PIERWSZOKLASIŚCI PRZYJĘCI DO GRONA UCZNIÓW

22 października 2012r. odbyło się uroczyste przyjęcie pierwszoklasistów do grona uczniów. Zeus oraz jego Pomocnicy przygotowali dla najmłodszych cztery próby – mądrości, uśmiechu, zręczności i grzeczności. Wśród wesołych pląsów greckich bóstw, pierwszaki przeszły pomyślnie każdą próbę, a widownia nagradzała ich wysiłki gromkimi brawami. 
Na uwagę zasługują wszystkie prezentacje artystyczne klas pierwszych. Ich różnorodność i bogactwo dostarczyły publiczności miłych wrażeń. Następnie nowi uczniowie złożyli uroczyste ślubowanie w obecności Dyrekcji Szkoły Podstawowej Nr 14, po którym nastąpił akt pasowania. 
Na zakończenie Zeus i jego Pomocnicy zadedykowali nowo przyjętym „taniec mistrzów” z przesłaniem, żeby ich nauka i zachowanie osiągnęły właśnie taki poziom. Wszyscy gorąco tego życzymy i trzymamy za pierwszaków kciuki!

Skip to content
%d bloggers like this: