POTRAFIĄ TEŻ DOBRZE BIEGAĆ

sztafety2012 6

sztafety2012 6W środę, 26 września, na terenach rekreacyjnych przy ul. Konstytucji 3 Maja, odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z piątej i szóstej klasy sportowej. Każdy zawodnik miał do pokonania dystans 800 metrów. Zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców startowało po 10 zespołów. Nasi zawodnicy pokazali, że potrafią nie tylko dobrze grać w piłkę ręczną, ale nie straszne jest im zmaganie się z dłuższym bieganiem. Po kolejnym przekazywaniu pałeczki dziewczęta uplasowały się na 2 miejscu, ustępując jedynie drużynie ze szkoły sportowej. Chłopcy walcząc o podium do ostatniej zmiany, ostatenczie musieli się zadowolić nielubianym przez sportowców 4 miejscem. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Skip to content
%d bloggers like this: