DOBRY POCZĄTEK

glucholazy

glucholazyReprezentantki naszej szkoły, po mocno przepracowanym obozie sportowym, rozpoczęły nowy sezon od udanego występu na Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej w Głuchołazach. Podczas zawodów dziewczęta podzielone były na 2 zespoły. Po rozegraniu meczów m.in. z drużynami z Ziębic, Świebodzic, Grodkowa, Wrocławia i Jeleniej Góry, dziewczęta z pierwszej drużyny uplasowaly się na 3 miejscu. Szczypiornistki z drugiego zespołu wygrały wszystkie swoje mecze i zajęły 1 miejsce.
drużyna 1
: Nikola Gruszecka, Klaudia Piróg, Karolina Sławińska, Alina Śliwowska, Kamila Semeńczuk oraz Sandra Parkietna. 
drużyna 2: Patrycja Kaźmierczak, Kinga Stanisławczyk, Ania Dubińska, Kasia Walacik, Weronika Domska, Wiktoria Kocińska, Weronika Krawczak oraz Angela Winkowska.

Skip to content
%d bloggers like this: