ZAPROSZENIE DO GRUPY WARSZTATOWEJ

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubinie ogłasza nabór do grupy warsztatowej dla rodziców zainteresowanych poszerzaniem własnych umiejętności wychowawczych w kontakcie ze swoim dzieckiem. Spotkania grupy prowadzonej przez psychologa planowane są raz w tygodniu, w godzinach popołudniowych przez dwie godziny, w okresie od października do grudnia 2012r. 
Osoby zainteresowane proszone są o zgłoszenie się do 28 września w siedzibie MOPS przy ul. Kilińskiego 25a, w pokoju 217 lub w budynku przy ul. M.Skłodowskiej – Curie 14 (pokój nr 2). Możliwe są również zapisy telefoniczne pod nr 76 7463405 lub 76 7468363. Ilość miejsc jest ograniczona do 20 uczestników. Podstawą kwalifikacji jest kolejność zgłoszeń rodziców lub opiekunów.

Skip to content
%d bloggers like this: