OBÓZ SPORTOWY W MRZEŻYNIE

autobus

autobus1 sierpnia o godz. 7.00 uczniowie klasy sportowej (rocznik 2000) wyjedzie na obóz sportowo – rekreacyjny do Mrzeżyna. Zgrupowanie ma na celu przygotowanie dzieci do sezonu, który rozpocznie się już we wrześniu. Mamy nadzieję, że po przepracowanym obozie nasi szczypiorniści bez problemów będą przywozić medale i puchary z turniejów. 

Zbiórka – 1 sierpnia, godz. 6.50 na pętli autobusowej Ustonie IV. 
Powrót – 10 sierpnia, ok. godz. 20.00 

Spis rzeczy, które uczniowie mają ze sobą zabrać:
lekarstwa (przepisane przez lekarza – należy podać dawkowanie), legitymacja szkolna, dresy, spodenki 2-3 pary, koszulki na trening ok.5-6 , obuwie sportowe 2 pary, kurtka przeciwdeszczowa, strój kąpielowy, ręcznik kąpielowy, balsam do opalania, klapki na plażę i do ośrodka, czapka z daszkiem, ubrania do chodzenia między treningami na różną pogodę, przybory toaletowe, piżama, kieszonkowe na 10 dni.

W poniedziałek, 30 lipca o godz. 10.00, oraz we wtorek o godz. 10.30, odbędą się treningi przygotowujące do obozu. Zapraszamy uczniów byłej klasy Vc na zajęcia. Podczas tych spotkań będziemy przypominać informacje dotyczące wyjazdu.

Skip to content
%d bloggers like this: