ZŁOTE NUTKI I NIE TYLKO

15 i 16 kwietnia 2012r w Centrum Kultury „Muza” w Lubinie, po raz dziewiętnasty, odbyły się przesłuchania do powiatowego Dziecięcego Konkursu Wokalnego „O Złotą Nutkę”. Młodzi wykonawcy występowali w dwóch kategoriach wiekowych: I – IV klasa szkoły podstawowej (grupa 1) oraz V – VI klasa szkoły podstawowej i I klasa gimnazjum (grupa 2). Nasi uczniowie wspaniale zaprezentowali swoje umiejętności wokalne. Do Koncertu Finałowego, który odbył się 17 kwietnia, zakwalifikowały się: Karolina Ziemlicka z klasy II c, która w grupie młodszej wyśpiewała najwyższą nagrodę –  Złotą Nutkę, Kasia Słabicka z Ic, która otrzymała wyróżnienie, a także Klara ZImna z klasy V a, zdobywczyni Nutki brązowego koloru. Wszystkim uczestnikom, a zwłaszcza laureatkom serdecznie gratulujemy!

Skip to content
%d bloggers like this: