GMINNY KONKURS PIOSENKI ANGIELSKIEJ

star_singer_on_the_microphone_card-p137867686118366210tra8_210 - kopia

star_singer_on_the_microphone_card-p137867686118366210tra8_210 - kopia30 marca w naszej szkole odbył się II gminny konkurs piosenki angielskiej SING STAR. Swoją obecnością zaszczyciło nas 6 szkół, które reprezentowało łącznie 13 wokalistów wspieranych chórkami. Naszą szkołę reprezentowały: Dorota Szydłowska z 5C oraz Katarzyna Jezierska z 6C. Zmagania uczestników oceniało jury w składzie: Pani wice-dyrektor Monika Ilnicka, Pani Małgorzata Borowiec oraz Pan Krzysztof Figurski. Wszyscy uczestnicy wykazali się wspaniałymi umiejętnościami nie tylko wokalnymi ale także tanecznymi. Jury miało twardy orzech do zgryzienia. Po burzliwych obradach przyznano liczne wyróżnienia, które wraz z atrakcyjnymi nagrodami przekazano na ręce: Doroty Szydłowskiej z SP 14, Darii Garbaczewskiej i Oliwii Gołębiowskiej z Siedlec, Karoliny Majchrzak ze Szklar Górnych, Nalatii Kawki i Kacpra Kaczmarka z SP 12, Oli Bursy, Oliwii Grolewskiej z Siedlec, Nikoli Wróblewskiej i Julii Zanoszenko z SP 10 oraz Moniki Kotwas z SP 7. Najważniejsze nagrody otrzymali: III miejsce trio z SP 9 w składzie: Magdalena Lubczyk, Victoria Odolczyk i Alicja Sroka, II miejsce Weronika Mijas z SP 12, I miejsce Agata Sukiennik z SP 12. Jury przyznało również nagrodę Grand Prix dla bezkonkurencyjnej Katarzyny Jezierskiej z naszej szkoły, która w profesjonalny sposób, a przy okazji prezezentując swoje umiejętności gry na gitarze, wykonała utwór Miley Cyrus ‘The Climb.’ Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zapraszamy w przyszłym roku.

Skip to content
%d bloggers like this: