PRZY NICH CZUJEMY SIĘ BEZPIECZNIE

20 marca w Legnicy odbyła się kolejna edycja Konkursu Bezpieczeństwa dla Dzieci i Młodzieży „Uczę się bezpiecznie żyć”.  Tematyka obejmowała wiele zagadnień: pierwszą pomoc, bezpieczeństwo w ruchu drogowym, ekologię, ochronę przeciwpożarową i przeciwpowodziową oraz bezpieczeństwo dnia codziennego. Do konkursu przystąpiło 21 drużyn z klas I – III. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy III a – Gabriela Goldszajdt, Jakub Kozłowski i Karolina Zawadzka. Młodzi ratownicy świetnie poradzili sobie w sytuacjach zagrożenia życia, pomogli osobie nieprzytomnej, zagubionej dziewczynce podczas masowej imprezy oraz dziecku z objawami zatrucia. Wykazali się dużą wiedzą teoretyczną i praktyczną,zajmując drugie miejsce. Gratulujemy i życzymy powodzenia podczas finału we Wrocławiu.

Skip to content
%d bloggers like this: