ULUBIONE GŁOSKI

Uczniowie klas I – III mieli okazję zaprezentować swój talent plastyczny w konkursie „Moje ulubione głoski”.  Jury miało twardy orzech do zgryzienia, bo napłynęło aż 68 prac,  z których większość była bardzo ciekawie i estetycznie wykonana. Za oryginalne pomysły nagrodzono: Marlenę Góralską IIIb, Hannę Napiórkowsą IIa, Julię Król IIIc, Martynę Stec Ic, Nelę Drużkowską Id, Martynę Adamczak Ia oraz Weronikę Drozdowską IIId. Przyznano również wyróznienia, które przypadły: Julii Watral Ia, Alicji Trzczak Ia, Martynie Staszewskiej, Pawłowi Włodarczykowi Id, Ihsanowi Ostaszewskiemu IIId, Natalii Nużyńskiej IIIc, Hubertowi Ratajczykowi IIId, Dominice Ciepłowskiej IIId a także Klaudii Stefaniak IIIc.Nagrodzone prace można oglądac w galerii w zakładce konkursy plastyczne.

Skip to content
%d bloggers like this: