WARSZTATY DLA RODZICÓW

rodzina

rodzinaMiejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubinie ogłasza nabór do grupy warsztatowej dla rodziców zainteresowanych poszerzaniem własnych umiejętności wychowawczych w kontakcie ze swoim dzieckiem. Dbanie o jakość relacji rodzic – dziecko jest naturalną profilaktyką zachowań dysfunkcjonalnych i ryzykownych.
Grupa prowadzona będzie przez psychologa. Planowane spotkania odbywać się będa raz w tygodniu, w godzinach popołudniowych przez dwie godziny, w okresie od marca do czerwca 2012r. 
Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 17 lutego 2012r.  w siedzibie MOPS przy ul.Kilińskiego 25a, w pokoju 217 lub 132. Możliwe są również zapisy telefoniczne pod numerem 76 7463405 lub 76 7463400 wew. 442.
Z uwagi na specyfikę i charakter pracy w grupie, ilość miejsc jest ograniczona do 20 uczestników. Podstawą wstępnej kwalifikacji jest kolejność zgłoszeń rodziców lub opiekunów. 

Skip to content
%d bloggers like this: