MISTRZYNIE KOSZYKÓWKI

koszykowka1_-_kopia

koszykowka1_-_kopiaW poniedziałek, 12.12.2011r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Koszykówce Dziewcząt. Nasze reprezentantki pod wodzą pana Grzegorza Grzelki zajęły I miejsce. Do rozgrywek, po wcześniejszych grupowych eliminacjach, oprócz naszego zespołu, dotarły również drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Lubinie, Szkoły Podstawowej nr 7 w Lubinie i Szkoły Podstawowej nr 8 w Lubinie. Już w najbliższy poniedziałek nasze dziewczęta będą reprezentować powiat lubiński podczas zawodów podstrefy legnickiej w Przemkowie. Gratulujemy i życzymy sukcesów!
Skład naszego zespołu: Kinga Buczyńska, Basia Kaczkowska, Ewa Kołodziejczyk, Klaudia Krawczak, Natalia Linert, Kasia Łyszczarz, Wiktoria Nowak, Wiktoria Ogonowska, Julia Pater, Kasia Skupień (wszystkie z klasy VId), Ania Dubińska i Weronika Hipner (obie z Vc).

Skip to content
%d bloggers like this: