KONKURS RECYTATORSKI

191_cool_bird_singing_and_crooning_into_a_microphone

191_cool_bird_singing_and_crooning_into_a_microphoneW środę, 7 grudnia o godz.13 odbył się Szkolny Konkurs Recytarorski dla klas I – III. Obok popularyzacji poezji dziecięcej i rozwijania zdolności recytatorskich, celem imprezy było zachęcanie uczniów do prezentacji swoich umiejętności na scenie, a także uczenie rywalizacji w przyjaznej atmosferze. Do konkursu przystąpiło 27 uczestników, z czego aż 16 reprezentowało klasy I. Jury oceniało interpretację utworu i jego pamięciowe opanowanie, dobór tekstu, dykcję, intonację oraz ogólny wyraz artystyczny. Po wysłuchaniu wszystkich utworów, komisja przyznała nagrody następującym młodym artystom: Kubie Kozłowskiemu (3a), Hani Napiórkowskiej (2a), Mai Fiebig (2b), Oli Kozioł (1d) oraz Neli Drużkowskiej (1d). Jury postanowilo również wyróżnić Basię Mikodę (1d), Anię Miller (2a), Maję Kołodziejczyk (2c), Adę Urbańską (1b), Karolinę Ziemlicką (2c), Julię Bachurską (1c) a także Darię Racińską (2a). Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a nagrodzonym i wyróżnionym uczniom serdecznie gratulujemy!

Skip to content
%d bloggers like this: