SUKCES W KĘPNIE

Ostatni weekend (2 – 4 grudnia) nasze szczypiornistki z klasy V c, spędziły na Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej w Kępnie (woj. wielkopolskie). W zawodach udział wzięło 8 drużyn. Nasze reprezentantki wygrały wszystkie mecze grupowe dużą różnicą bramek. W finale spotkały się z zespołem z Dopiewa, który również nie przegrał ani jednego pojedynku. Po dwóch minutach finału, na tablicy wyników widniał napis 2:0 na niekorzyść naszych dziewcząt, jednak okazało się, że było to tylko chwilowe zapomnienie i po kilku minutach nasza siódemka prowadziła już różnicą kilku bramek. Ostatecznie finałowa rozgrywka zakończyła się zwycięstwem reprezentacji „Czternastki” z Lubina 14:10. W całym turnieju zdobyliśmy aż 69 bramek a tylko 14 razy wyciągaliśmy piłkę z naszej siatki. Cieszy nas również fakt, że oprócz zdobycia 1 miejsca przez całą drużynę, na wyróżnienie zasłużyły także nasze dziewczęta. Zdaniem trenerów, najlepszą zawodniczką tej sportowej imprezy była Kinga Stanisławczyk, bramkarką turnieju została Patrycja Kaźmierczak, natomiast Angela Winkowska zachwyciła wszystkich swoimi akcjami na pozycji prawego skrzydła. 
Skład naszej reprezentacji: Patrycja Kaźmierczak, Maja Czajkowska,Weronika Domska Ania Dubińska, Nikola Gruszecka,   Weronika Hipner, Wiktoria Kocińska, Weronika Krawczak, Klaudia Piróg, Kinga Stanisławczyk, Dorota Szydłowska, Alina Śliwowska, Kasia Walacik, Angela Winkowska.
Gratulujemy dziewczętom i życzymy sukcesów w kolejnych turniejach.

Skip to content
%d bloggers like this: