BĘDĄ REPREZENTOWAĆ NASZE WOJEWÓDZTWO

handball

handball20.11.2011r. w hali sportowej przy naszej szkole, odbyły się eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Ręcznej Chłopców. Do rozgrywek zgłosiło się 6 najlepszych drużyn Dolnego Śląska: reprezentacje SP w Chocianowie, SP nr 9 w Legnicy, SP nr 7 w Lubinie, SP we Wrocławiu, SP nr 10 w Głogowie oraz SP nr 14 w Lubinie. 
Pomimo krótkiej jeszcze kariery, młodzi szczypiorniści wykazali się niemałymi umiejętnościami gry. Każde spotkanie stało na bardzo wysokim poziomie, a zawodnicy z wielkim zapałem i zaangażowaniem walczyli o piłkę. W ostatnim meczu turnieju doszło do konfrontacji zespołów, które zgromadziły komplet punktów. Ostatecznie drużyna gospodarzy, czyli nasi chłopcy, wynikiem 12:7 wygrali z legnickimi piłkarzami ręcznymi. Cieszymy się, że to właśnie nasza szkoła będzie reprezentować województwo dolnośląskie podczas Ogólnopolskiego Turnieju, który odbędzie się w Kielcach. 
Drużynie chłopców, oraz ich trenerowi, panu Jerzemu Tadli serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych meczach.
Skład naszego zespołu:
Maciek Jarszak (bramkarz), Igor Lubos, Dominik Kaczmarek, Filip Jasiński, Sławek Kardasz, Marcin Napiórkowski, Gracjan Miś(VId), Szymon Pedryc, Kacper Biernat, Kuba Osuch, Krzysztof Osuch, Bartek Bartosik (Vc).

Skip to content
%d bloggers like this: