O RUCHU DROGOWYM WIEDZĄ WSZYSTKO

oznakuj-rower

oznakuj-rower19 XI w Szkole Podstawowej nr 8 odbył się Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Ruchu Drogowym pt. „Bezpiecznie na drogach”. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy III a. W skład drużyny weszli: Jakub Kozłowski, Filip Droździak i Piotr Gawroński. Chłopcy odpowiadali na pytania teoretyczne i praktyczne związane z przepisami ruchu drogowego, rozwiązywali krzyżówki drogowe oraz udzielali pierwszej pomocy. Mateusz Kucharski – rowerzysta, miał za zadanie zaprezentować prawidłowy ubiór rowerzysty, poprawnie przejechać tor przeszkód oraz wymienić elementy wyposażenia roweru. Grupa kibiców, w składzie: Jagoda Czajkowska, Gabriela Goldszajdt, Zuzanna Knapik, Zuzanna Wróblewska oraz Karolina Zawadzka, prezentowała wiersze i piosenki. Uczniowie naszej szkoły wykazali się szeroką wiedzą w zakresie ruchu drogowego i zajęli pierwsze miejsce w konkursie!!!

Skip to content
%d bloggers like this: