ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

OFERTA ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH W ROKU SZKOLNYM 2016/2017
I OKRES

Lp.

Imię i nazwisko
prowadzącego zajęcia

Rodzaj zajęć

Adresaci

Dzień tygodnia

Godziny

1.

Karolina Tokarek

Poznajemy się – koło zainteresowań

I a

wtorek

11.40-13.10

2.

Elżbieta Czul

Umiem więcej – koło zainteresowań,

III e

wtorek

11.40-12.25

Koło Dzieci Twórczych – koło zainteresowań

poniedziałek

12.45-13.30

3.

Małgorzata Maciszonek

Lubię się uczyć, tworzyć – koło zainteresowań

III a

poniedziałek

11.40-12.25

ZDW

III a, III c

czwartek

11.40-12.25

4.

Anna Ludwicka

Czytam, piszę, liczę – koło zainteresowań,

III b

piątek

8.00-8.45

ZDW

III d, III f, III g

środa

12.40-13.25

5.

Anita Nędzewicz

Koło matematyczne – koło zainteresowań,

III d

środa

8.00-8.45

ZDW

IV d

czwartek

12.40-13.25

6.

Natalia Ratajczak

Koło małych form teatralnych – koło zainteresowań,

III g

wtorek

8.00-8.45

ZDW

II d, III g

środa

12.55-13.40

7.

Marta Fritsch

Mogę lepiej, mogę więcej – koło zainteresowań

II a

poniedziałek

11.50-12.35

ZDW

IV a, IVb

wtorek

13.50-14.35

8.

Joanna Mofina

Mały artysta – koło zainteresowań,

II g

środa

12.55-13.40

ZDW

II f, II g

poniedziałek

12.45-13.30

9.

Bogumiła Niedźwiedź

Koło komputerowe TIK-uś – koło zainteresowań

II c

środa

8.00-8.45

Umiem więcej- koło zainteresowań

poniedziałek

11.45-12.30

10.

Magdalena Górska

Koło Dzieci Twórczych – koło zainteresowań

II e

poniedziałek

11.45-12.30

Potrafię lepiej – koło zainteresowań

piątek

11.45-12.30

11.

Monika Dorożyńska

Wiem, że potrafię – koło zainteresowań

III f

czwartek

11.50-12.35

12.

Barbara Tadla

Chcę umieć więcej – koło zainteresowań

I b

czwartek

11.40-12.25

Więcej ruchu dla maluchów– koło zainteresowań

poniedziałek

11.40-12.25

13.

Dorota Baryłkiewicz

Teatr Nasz – koło zainteresowań

II d

poniedziałek

12.45-14.15

14.

Alicja Orlikowska

Mogę więcej – zajęcia wyrównujące

II b

poniedziałek

środa

11.50-12.35

15.

Anna Olszowiak

Potrafię coraz lepiej

II f

środa

11.40-12.25

16.

Alina Skiba

Basen

III c

wtorek

12.00-13.30

17.

Weronka Fedorska

Mali misjonarze

kl. V

piątek

13.50-14.35

Ziarenka

kl. I – III

wtorek

11.50-12.35

18.

Beata Gnojska

Przyjaciele Jezusa

kl. III

poniedziałek czwartek

12.55-13.40

19.

Karolina Szymanowska

Mali misjonarze

kl. IVa

czwartek

12.45-13.30

20.

Karolina Szymanowska

kl. IVb,VIc

czwartek

13.45-14.30

21.

Elżbieta Kolber

ZDW

kl. IV-VI

wtorek

7.10-7.55

Koło matematyczne

kl. V-VI

czwartek

13.45-14.30

22.

Agnieszka Kaciuba

Zajęcia wyrównawcze

kl. IV-VI

wtorek, środa

7.25-7.55

Koło matematyczne

kl. IV-VI

wtorek

13.50-14.35

23.

Elżbieta Komaniecka

Zajęcia wyrównawcze

kl. IV a

czwartek

12.55-13.40

kl. VIa

poniedziałek

13.50-14.35

24.

Elżbieta Komaniecka

Koło matematyczne

kl. IV a

środa

12.55-13.40

kl. VIa

środa

13.50-14.35

25.

Bożena Gaweł

ZDW

kl. VI

wtorek

13.50-14.35

26.

Marzena Petryk

Koło turystyczno-rekreacyjne

kl. IV-VI

piątek

13.00-14.30

27.

Bożena Gaweł

Koło zajęć technicznych

kl. IV-VI

środa

13.40-14.25

28.

Irena Michalec

Zajęcia wyrównujące z przyrody

kl.IV

wtorek

7.10-7.55

kl. V-VI

czwartek

7.10-7.55

29.

Agnieszka Kocaba

Koło przyrodnicze

kl. IV-VI

czwartek

13.45-14.30

30.

Iwona Hipner

Zespołowe Gry Sportowe

kl. IV-V

wtorek

13.40-14.25

poniedziałek

7.10-7.55

31.

Jerzy Tadla

Piłka ręczna

kl. IV-VI

środa

13.45-15.15

32.

Damian Jeżak

Piłka  ręczna

kl. VI

poniedziałek

7.10-7.55

Gry i zabawy ogólnorozwojowe

kl.  IV

środa

7.10-7.55

33.

Agata Gil

Zespołowe gry sportowe-elementy piłki ręcznej i rugby tag

kl. IV-VI

środa

14.40-15.25

Koło taneczne

kl. IV-VI

piątek

12.40-13.25

34.

Joanna Siebyła

Basen

kl. V-VI

piątek

13.00-14.30

35.

Monika Ilnicka

Młodzi szczypiorniści

kl. IV-VI

poniedziałek

13.40-14.50

piątek

13.40-14.50

Gry i zabawy z piłką ręczną

Kl. III – IV

Wtorek

7.15 – 7.55

36.

Krzysztof Figurski

Koło plastyczne

kl. IV-VI

poniedziałek

14.40-16.10

37.

Donata Wisłocka

Koło Historyczne

kl. IV-VI

poniedziałek

14.40-16.10

38.

Beata Kubajewska

Koło polonistyczne

kl. IV-VI

wtorek/środa (zamiennie)

12.55-13.40

Zajęcia wyrównawcze

kl. VI

środa

7.00-7.45

39.

Elżbieta Jandulska

Koło polonistyczne

kl. IV-VI

wtorek

14.45-15.30

Zajęcia wyrównawcze

kl. IV, V

wtorek

13.50-14.35

40.

Monika Woźniak

ZDW

kl. Va, Vb, Vc

poniedziałek, wtorek, środa

7.25-7.55

41.

Marta Jakimiec-Marciniak

Zajęcia wyrównujące z języka angielskiego

kl. IVa1

środa

12.45-13.30

Kl. Vb, VId

piątek

7.10-7.55

42.

Małgorzata Borowiec

Koło z języka angielskiego

kl. IVc

poniedziałek

13.50-14.35

kl. Va2

poniedziałek

12.55-13.40

43.

Izabela Borejszo

Koło z języka angielskiego

kl.  VIc1

wtorek

8.00-8.45

kl. IIId

środa

12.40-13.25

44.

Małgorzata Imbra

Koło z języka angielskiego

kl. VIa1, VIb2, VIc2,

poniedziałek

13.50-14.35

kl. Vb1, Vc2

piątek

12.40-13.25

45.

Marzanna Wyrwa

Zajęcia dodatkowe z j. angielskiego

kl. Va1

poniedziałek

12.40-13.25

piątek

7.10-7.55


Skip to content
%d bloggers like this: