UROCZYSTOŚĆ NADANIA SZKOLE IMIENIA

W piątek, 4 listopada 2011r., odbędzie się uroczystość nadania imienia oraz przekazanie sztandaru naszej szkole.

O godz. 10.00, w kaplicy pod wezwaniem Św. Barbary, Ks. Biskup Legnicki, Stefan Cichy, odprawi Mszę Św. Około godz. 11.30 nastąpi kontynuacja uroczystości w hali sportowej. Obchody zakończą się odsłonięciem i poświęceniem tablicy pamiątkowej przy wejściu głównym do szkoły.

Swoją obecnością zaszczycą nas m.in.: Dolnośląski Kurator Oświaty, Beata Pawłowicz, Starosta Powiatu Lubińskiego, Tadeusz Kielan, Prezydent Miasta Lubina, Robert Raczyński, dowódca 11 Lubuskiej Dywizji Kawalerii Pancernej w Żaganiu, gen. dyw. Mirosław Różański, dowódca 10 Brygady Kawalerii Pancernej w Świętoszowie, gen. bryg. Cezary Podlasiński a także żołnierze walczący pod dowództwem generała Stanisława Maczka, pan Sylwester Bardziński, pan Janusz Gałuchowski oraz pan Jan Cornelissens, wiceprezes Związku Polskich Kombatantów i Weteranów 1 Dywizji Pancernej w Belgii.

W piątek zajęcia dydaktyczne zostały odwołane, natomiast szkoła, w razie potrzeby, zapewni uczniom nie uczestniczącym w uroczystościach, zajęcia opiekuńcze w świetlicy szkolnej. W tym dniu stołówka szkolna nie wydaje obiadów.

W dniu uroczystości nadania szkole imienia sekretariat szkolny będzie zamknięty w godzinach 9.00 – 13.00. 
Ze względów organizacyjnych wejście główne do szkoły będzie zamknięte, do szkoły prosimy wchodzić wejściem dolnym przez szatnie klas I – III.

Skip to content
%d bloggers like this: